|
Pirmuoju puslapiu | I parankinius | Susisiekti
 
  Navigacija
Naujienos
Straipsniai
VVG Valdyba
VVG Veikla
Bendradarbiavimas
VVG Steigimo sutartis
VVG įstatai
VVG narystė
Bendruomenės
Strategija
Dokumentų formos

Įsakymai apie skirtą paramą
2015 m. patikslinti dokumentai
IV kvietimo dokumentai
III Kvietimo dokumentai
II Kvietimo dokumentai
I Kvietimo dokumentai
Vietos projektai

Mokymai
Informaciniai renginiai
Viešųjų pirkimų dokumentai
Teisės aktai
2016 m. protokolai
Protokolai
DU
Nuorodos
Kontaktai
 
  Pasirašyta paramos sutartis Telšių ir Rietavo savivaldybių vietos plėtros 2014-2020 m. strategijos įgyvendinimui
 
  Veikla
 
  Sąskrydis

TELŠIŲ RAJONO KAIMO BENDRUOMENIŲ SĄSKRYDIS

„BŪRYJE MŪSŲ TVIRTYBĖ“

             Telšių rajono vietos veiklos grupės valdyba buvo nutarusi suorganizuoti Telšių rajono kaimo bnedruomenių sąskrydį. Sąskrydžio iniciatoriumi ir pagrindiniu organizatoriumi buvo Nevarėnų  bendruomenės „Ratas“ pirmininkas ir valdybos narys Albinas Šmukšta.

            Šių metų liepos 19 dieną, Nevarėnų  bendruomenės „Ratas“  įgyvendinto vietos projekto teritorijoje „Šilaunėje “ ir susirinko Telšių rajono kaimo bendruomenių atstovai pasidžiaugti nuveiktais darbais, palenktyniauti tarpusavyje ir pasilinksminti.

              Sąskrydžio  „Būryje mūsų tvirtybė“ vėliavą iškėlė Telšių rajono vietos veiklos grupės pirmininkas Vytautas Barsteiga ir Nevarėnų seniūnė Vilma Šakienė. Sąskrydžio dalyvius pasveikinti atvyko LR Seimo narys Valentinas Bukauskas su jaunimo delegacija.

              Telšių rajono VVG komanda į sąskrydį atvyko ant plieninių  Žemaitijos regiono baikerių „žirgų“. Baikerių vadovas už žemaičių kalbos puoselėjimą Nevarėnuose, seniūnei padovanojo Žemaitijos vėliavą.

             Sąskrydžiui  kaimo bendruomenės buvo paruošusios po tradicinį savo kaimo patiekalą ir komisija turėjo išrinkti „Patiekalų patiekalą“. Stalas buvo nukrautas įvairiausiais valgiais, ir gėrimais, kaip toje pasakoje...Daugiausiai buvo žuvies patiekalų, žuvies sriubų ir žuvienių. Stalo gale įsitaisė „paršiukų šeimyna“, o stalo viduryje po salotų lapais slėpėsi ežiukai. Šio prizo nugalėtojais tapo Buožėnų kaimo bendruomenės paruošti „ežiukai“.

 

 

            Sąskrydyje bendruomenių sportinės komandos varžėsi įvairiose rungtyse: smiginio mėtyme, baudų mėtyme, žaidė tinklinį su paklodėmis, estafetėje „žvejys“, virvės traukime, spyrio į vartus rungtyje. Komandos labai atkakliai kovėsi visose rungtyse, o nugalėtojai buvo apdovanoti.

            Sportinių varžybų nugalėtojams prizus įteikė į šventę atvykę Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas ir Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva ir ,žinoma, Telšių rajono vietos veiklos grupės pirmininkas Vytautas Barsteiga.

 

        Sąskrydžio pagrindinis rėmėjas buvo Telšių rajono savivaldybė, o sąskrydžio pabaigai ugnies šou dovanojo kredito unija „Germanto lobis“. Atsisveikindami, sąskrydžio dalyviai dėkojo šventės organizatoriams, Nevarėnų benrduomenės „Ratas“ žmonėms, kurie visus labai svetingai sutiko ir išlydėjo. Sąskrydyje dalyvavo virš  170 dalyvių. Jauniausioji buvo Buožėnų kaimo bendruomenės dalyvė 3 mėnesiukų Urtė Marija.

 

              Vytautas Barsteiga priminė, kad sąskrydis yra organizuojamas antrą kartą ir palinkėjo, kad tai taptų gera tradicija. Sąskrydis apjungė žmones, dar labiau suvienijo ateinantiems darbams vykdyti. Gera pabūti kartu ir pasidžiaugti savo pasiekimais.

Iki naujų susitikimų !

 

Visos nuoraukos čia...

 

 
  Nuorodos

 

  

 

 
  Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo