|
Pirmuoju puslapiu | I parankinius | Susisiekti
 
  Navigacija
Naujienos
Straipsniai
VVG Valdyba
VVG Veikla
Bendradarbiavimas
VVG Steigimo sutartis
VVG įstatai
VVG narystė
Bendruomenės
Strategija
Dokumentų formos

Įsakymai apie skirtą paramą
2015 m. patikslinti dokumentai
IV kvietimo dokumentai
III Kvietimo dokumentai
II Kvietimo dokumentai
I Kvietimo dokumentai
Vietos projektai

Mokymai
Informaciniai renginiai
Viešųjų pirkimų dokumentai
Teisės aktai
2016 m. protokolai
Protokolai
DU
Nuorodos
Kontaktai
 
  Pasirašyta paramos sutartis Telšių ir Rietavo savivaldybių vietos plėtros 2014-2020 m. strategijos įgyvendinimui
 
  Veikla
 
  Straipsnis 10

KONFERENCIJA

„SĖKMĖ IR PATIRTIS ĮGYVENDINUS VIETOS PLĖTROS 2008-2014 M. STRATEGIJĄ “

 

       Biržuvėnų dvaro sodyboje liepos 4 d. rinkosi Telšių rajono kaimo bendruomenių atstovai ir Telšių rajono vietos veiklos grupės svečiai į organizuotą konferenciją. Konferencijos dalyvius pasitiko Telšių rajono VVG administracijos darbuotojai, o maloniam bendravimui nuteikė muzikinio trio atliekamos melodijos.

 

            Telšių rajono VVG pirmininkas Vytautas Barsteiga atidarė konferenciją ir sveikinimo žodžiui pakvietė Luokės seniūną Česlovą Ubartą.

     Apžvelgdamas mūsų rajono „Vietos plėtros 2008-2014 m. strategijos“ įgyvendinimą, pirmininkas pristatė išleistą foto albumą apie įgyvendintus vietos projektus ir papasakojo, kaip buvo sudarytas šis albumas.

  „Albumui medžiagą rinkome iš visų kaimo bendruomenių, joms davėme pasirinkimo laisvę, kaip aprašyti savo kaimelių ar miestelių istoriją ir dabartinę bendruomenių veiklą. Buvo vienintelė sąlyga, kad būtų paminėti įgyvendinti vietos projektai. Iš tikrųjų albume atsispindi visi Telšių rajono vietos veiklos grupės įgyvendinti projektai, sudėta visa informacija apie rajono kaimo gyvenimą. “

        Pirmininkas pasidžiaugė, kad įvykdėme verslo projektų numatytus rodiklius. Iš viso turėjome 9 verslo projektus, kurie sėkmingai yra įgyvendinti ir buvo sukurtos 9 darbo vietos. Pirmininkas taip pat supažindino su ateinančio 2014-2020 metų laikotarpio LEADER priemonės  pagrindinėmis gairėmis ir akcentavo, kad vietos projektai turės būti orientuoti į bendruomeniškumo skatinimą, verslo plėtrą kaime, jaunimo aktyvinimą ir darbo vietų kūrimą.  Pirmininkas  palinkėjo novatoriškumo ir gerų idėjų įgyvendinimo ateinančiame laikotarpyje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  Nuorodos

 

  

 

 
  Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo