|
Pirmuoju puslapiu | I parankinius | Susisiekti
 
  Navigacija
Naujienos
Straipsniai
VVG Valdyba
VVG Veikla
Bendradarbiavimas
VVG Steigimo sutartis
VVG įstatai
VVG narystė
Bendruomenės
Strategija
Dokumentų formos

Įsakymai apie skirtą paramą
2015 m. patikslinti dokumentai
IV kvietimo dokumentai
III Kvietimo dokumentai
II Kvietimo dokumentai
I Kvietimo dokumentai
Vietos projektai

Mokymai
Informaciniai renginiai
Viešųjų pirkimų dokumentai
Teisės aktai
2016 m. protokolai
Protokolai
DU
Nuorodos
Kontaktai
 
  Pasirašyta paramos sutartis Telšių ir Rietavo savivaldybių vietos plėtros 2014-2020 m. strategijos įgyvendinimui
 
  Veikla
 
  Konferencija

Konferencija „Telšių rajono strategija kaimui“

 

          Gegužės 15 d. įvyko konferencija „Telšių rajono strategija kaimui“. Konferencijos dalyvius  pasveikino Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas ir pasidžiaugė, kad bendruomenių aktyvumo dėka labai matomai gražėja mūsų rajono miesteliai ir kaimai. Jis palinkėjo visiems naujų įdėjų ir neišsižadėti šio sunkaus  visuomeninio darbo. 

 

 

 

         Konferencijoje buvo diskutuojama apie ateities perspektyvas kaime.   Pagrindinis pranešėjas  „Programos LEADER ir žemdirbių mokymo metodikos centro“  specialistas Simonas Pusvaškis supažindino ir su LEADER metodo esama situacija Lietuvoje ir Telšių rajono vietos veiklos grupės nuveiktais darbais. Jis pažymėjo, kad Telšių rajono VVG labai gražiai įgyvendina abu projektus tiek „Vietos plėtros 2008-2014 m. startegija“, tiek ir „VVG ir potencialių pareiškėjų gebėjimų ugdymas, aktyvumo skatinimas, įgyvendinant vietos plėtros strategiją“. Pranešėjas paminėjo, kad Telšių rajone iš viso buvo  gautos  82 vietos projektų paraiškos. Šiuo metu jau yra pilnai įgyvendinti 58  vietos projektai už 4991,7 tūkst. Lt.

 

 

 

Telšių rajono vietos veiklos grupė yra priskiriama prie gerai dirbančių Lietuvos VVG, kurių iš viso yra 51.

 

 

 

       Telšių rajono vietos veiklos pirmininkas Vytautas Barsteiga paminėjo, kad šio laikotarpio vietos projektai buvo skirti bendruomenių patalpoms susitvarkyti, sporto ir  lauko aikštelėms įsirengti bei stiprinti materialinę bazę bendruomenėse.

Ateinančiu 2014-2020 metų laikotarpiu vietos projektai bus orentuoti į bendruomeniškumo skatinimą, verslo plėtrą kaime ir darbo vietų kūrimą.  

Kaimo bendruomenės turi labai rimtai apmąstyti savo ateities planus ir juos įtraukti į naująją ruošiamą Telšių rajono 2015-2020 m. strategiją. Strategija turi būti paruošta ir patvirtinta iki 2015 metų pabaigos. Į minėtą strategiją neįtrauktos idėjos nebus finansuojamos, todėl bendruomenes kviečiame atsakingai planuoti savo  kaimelių ateitį ir atrinkti vertingiausias, novatoriškiausias idėjas.

 

 
  Nuorodos

 

  

 

 
  Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo